SU DEPOSU TEMİZLEME

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ

KASKİ Yetkili Firma

TSE - HYB Belgeli

KASSU GRUP

Tel: 0535 665 41 09

 

SU DEPOSU TEMİZLİĞİ VE DEZENFEKSİYONU TEKNİK ŞARTNAMESİ

 

 

 - Temizlik için yüklenici ile depo sahibi arasında randevu tarihi belirlenir.

 

 - Dezenfekte işlemine başlamadan önce, depo içi ve çevresi için aydınlatma tertibatı kurulacak ve dezenfekte personeli  tarafından gerekli güvenlik önlemleri alınacak.

 

 - Depo içindeki su dalgıç pompa vasıtasıyla dışarıya tahliye edilecek.

 

 - Depo kapağı küçükse depodan içeri giriş sağlanabilmesi için kapak genişletilecek.

 

 - Temiz hijyenik kıyafetler giyen temizleme personeli ip merdiven veya uygun yöntemlerle depo içine girecek.

 

 - Depo içinde fiziksel temizlik (çamur, balçık, kum, inşaat atıkları, vb. gibi maddelerin depo dışına çıkarılması)  sağlanacak.

 

 - Basınçlı su ile deponun yüzeyleri yıkanacak ve ardından fırçalanarak temizlenecek.

 

 - Temizlik esnasında spreyleme uygulandıktan sonra son durulama yapılacak.

 

 - Temizlik sonunda su giriş vanası açılacak..

 

 - Deponuzun yüzeyleri Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı içme ve kullanma suyuda kullanılabilir dezenfektanlar ve spreyler ile dezenfekte edilmelidir.

 

 - Dezenfekte işleminin bitmesinden sonra deponuzun yüzeyler tekrardan durulanmalı hiç bir dezenfektan kalıntısı bırakılmamalıdır.

 

 - Su tankının temizlik işlemi sonlandırıldıktan sonra deponun fiziksel durumu ve yapılması gereken işlemler ve bakımlar hakkında Müşteri Bilgilendirme Formu ile Depo Temizlik Tutanağı teknik personelimiz tarafından kaşelenerek kazan sorumlusuna verilecek.

 

 - İsteğe bağlı olarak su kazanının temizlik ve dezenfektasyonu yapılmadan önce ve sonrasına ait resimler çekilerek whatsapp hesabından depo yetkilisine gönderilecek.

 

 - Yüklenici firmanın Ticaret Odasına kayıtlı olmalıdır.

 

 - Yüklenicinin vergi yükümlülüğü / maliye kaydı bulunmalıdır.

Su Deposu Temizliği Nasıl Yapılır?

Su Deposu Temizliği Ve Dezenfeksiyonu ® KASSU GRUP

 

KASKİ Yetki Belgeli ve TSE Onaylı Öncü Firma

www.akdepo.com

 

 

Su Deposu Temizleme  |  Su Deposu Temizliği  |  Havuz Temizliği ve Havuz Denge Tankı Temizliği  |  Su Tankı Temizliği  |  Kaski Yetkili Su Deposu Temizlik Firması

 

Tag: su deposu temizliği, su deposu temizleme nasıl yapılır, su deposu temizlik malzemeleri, su deposu temizliği yapan firmalar, su deposu temizliği malzemeleri, su deposu temizlik fiyatları, polietilen su deposu temizliği, paslanmaz su deposu temizliği, çelik su deposu temizliği, beton su deposu temizliği, plastik su deposu temizliği, galvaniz su deposu temizliği, su deposu temizliği teknik şartnamesi, su deposu temizlik ve bakım talimatı, su deposu temizlik yönetmeliği, su deposu temizleme kimyasalları, kaski su deposu temizliği nasıl yapılır, su tankı temizliği, su tankı temizleme firması, su deposu dezenfekte, su deposu dezenfektanları, su deposu temizliği yetki belgesi, Kayseri su deposu temizliği, Melikgazi su deposu temizliği, Kocasinan su deposu temizliği, Felahiye su deposu temizliği, Hacılar su deposu temizliği, Yahyalı su deposu temizliği, Develi su deposu temizliği, Talas su deposu temizliği, Kaski su deposu temizliği, Kaysu su deposu temizliği, su deposu temizlik firmaları, Kaski su deposu temizleme, Kayseri su deposu temizleme, Kayseri su deposu temizlik, Niğde su deposu temizliği, Ankara su deposu temizliği, Büyükşehir su deposu temizliği, Sivas su deposu temizliği, Kırşehir su deposu temizliği, Adana su deposu temizliği, su deposu, temizlik, temizleme, yağmur suyu deposu temizliği, yangın suyu deposu temizliği

 

Copyright  ©  2020 All Rights Reserved  ®  7/24