Su Deposu Temizliği

Telefon:

0352 333 0 777

Su Deposu Temizliği Yetkisi

AKTEPE Grup KASKİ Tarafından Verilmiş Olan Su Deposu Temizlik ve Dezenfeksiyonu Yeterlilik Belgesine Sahip Yetkili Bir Firmadır.

KASKİ Yetkili Firma

TS13287 TSE-HYB 2015

Kaski Su Deposu SU DEPOSU TEMİZLİĞİ TSE KALİTELİ FİRMA

Bilgi ve Fiyat Alma Formu

Form Gönderiliyor...

Sunucu Hatayla Karşılaştı.

Form Gönderilmiştir.

Formunuzun Bize Ulaşmasının Ardından Fiyat Bilgisi ve Onay İçin Sizi Arayacağız.

Not:

WhatsApp İle Fiyat & Bilgi Alabilirsiniz

0532 405 40 70

 

Not: Su Deposu Temizlik Fiyatları; depo büyüklüğüne, bina ve kurum adresine, depo cinsine, deponun kirlilik durumuna, binada görevli birisinin olup olmamasına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Tank temizleme birim fiyatları Kaski tarafından belirlenmektedir.

Temizlik ve Dezenfeksiyon İşlemi Sonunda Su Deponuzun Temizlendiğine Dair Tutanak ve Fatura; Kaşe/İmza İle Depo Sorumlusuna Verilir.

Fiyat Teklifi İstiyorum

Keşif Ekibi İstiyorum

Su Deposu Temizliği Nasıl Yapılır?

Video

YASAL ZORUNLULUK İçin Tıklayın...

TEKNİK ŞARTNAME İçin Tıklayın...

HESAP NUMARALARI İçin Tıklayın...

Çeşitli Su Depolarına Ait Resimler

 

- Su Deposu Nasıl Temizlenir?

 

Su deposunda bulunan mevcut su tamamen dışarıya boşaltılır. (Hidrofor Kapatılır, Dalgıç Pompalarla Boşaltma İşlemi Gerçekleştirilir.) Kaba ve ön temizlik, kimyasal temizlik, ince temizlik ve ilk durulama yapılır. Sreyleme işleminin ardından son yüzey durulamaları yapılır. (Dezenfektan olarak ''Sertifikalı Kimyasallar'' kullanılması gereklidir.) Su tankı temizliği sonunda su giriş vanası tekrardan açılır. İsteğe bağlı olarak içme ve kullanma sularına yönelik bazı numune testleri ve su analizleri yapılarak, parametreler kayıt altına alınır.

Su Deposu Temizliği

Su Deposu Dezenfekte

Su Tankı Temizliği

Kayseri Su Deposu Temizliği

Kayseri Su Deposu Dezenfekte

İçme Su Depo Temizliği

Kayseri Su Deposu

Kayseri Su Tankı

Kayseri Su

Kaski Su Deposu Temizliği

Kaski Yetkili Firma
Kay-er Su Deposu Temizliği
Kaysu Su Deposu Temizliği
Kaski
Kayseri Kaski

 

 - Temizlikten Sonra Gereken Test Ve Analizler Nelerdir?

 

Su deposunun temizlik işlemleri sırasında kullanılan kimyasal maddelerin depo içerisinde kalıntısının kalıp kalmadığını kanıtlamak vede deponun insan sağlığını tehdit etmediğine dair deneyler kalibrasyonlu analiz cihazları tarafından gerçekleştirilerek teknik rapor vasıtasıyla kayıt altına alınabilir. Kazan sorumlularına raporun bir kopyası verilir. Ayrıca isteğe bağlı olarak dezenfektasyon işlemlari bittikten sonra su tankından örnek su numuneleri alınır. Alınan numuneye AKREDİTE olmuş Laboratuvarlarda Mikrobiyolojik Analize Tâbi Tutulur. Deney Sonuç Raporu 2 Hafta İçerisinde Çıktıktan Sonra Su Deposu Sorumlularına Ulaştırılır.

 

 - TS 13287 TSE-HYB Nedir?

 

Şirketimiz TS 13287 TSE-HYB (İçme veya Kullanma Suyu Depolarına Temizlik Hizmeti Veren İş Yeri) Belgesini 2015 Yılında Almıştır.

İçme ve Kullanma Suyu Deposu Temizliğinde Hijyenin Gereğinden Fazla Önemli Olmasından Mütevellit Temiz Bot, Temiz Tulum, Temiz Bone, Temiz Eldiven ve Temiz Ekipman Kullanılmalıdır. Değerli Müşterilerimize İyi Hizmet Ulaştırabilmek İçin Konusunda Yeterliliğe Sahip Uzman Personellerimizle Ve Tüm Gücümüzle Hizmetinizdeyiz.

 

 - Niçin Su Deposunu Temizlemek Gereklidir?

 

Genelde gözlerden ırak ve ücra köşelerde bulunan su depoları değer sahibi değillerdir. Kapalı bir yapısı olan su depolarının içlerinde meydana gelen fiziksel ve mikrobiyolojik değişimler ve kirlenmeler anlaşılamamaktadır. Kirlenmenin bilinmemesinden dolayı temizlikler ve gerekli periyodik bakımlar ihmale gelmektedir. Temizliği ihmal edilen su kazanlarının içinde zamanla mikroplar çoğalabilir. Tabanda çamur / toprak /balçık katmanı oluşabilir. Düzenli temizlenmeyen su deposunun taban, duvar ve tavanında kir katmanları ve pas tabakası oluşması muhtemeldir. Düzenli tarihlerde temizletilmeyen su depolarından musluğumuza gelen suyu kullandığımızda hastalıklara sebebiyet verebileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Bu tip suların tadı, kokusu ve rengi bozuluma uğrar.

 

- Su Deposunun Temizlenme Periyodu Nedir?

 

Su depolarının altı ayda bir kez temizlenip dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Depo temizliğinin ihmale gelmesi sağlık açısından birçok sıkıntı doğurur. İçtiğimiz, yemeklerde kullandığımız, dişimizi fırçaladığımız, banyo yaptığımız, çocuklarımıza içirdiğimiz suyun temiz olması için su depomuzun temizliğini günü gelmeden yaptırmalıyız.

kaski.gov.tr Apartman Depo Temizliğinde Yetkili Firmalar

APARTMAN DEPO TEMİZLİK FİRMALARI KASKİ

Adil Bina Yönetimi Danışmanlık, adilsu depo temizliği, adil su depo temizliği, adil su deposu.

Agaranti pompa sanayi, Agaranti SU Deposu Temizlik, garanti su deposu.

AK Temizlik Kayseri. Kassu Temizlik, kassu Su Deposu.  ATP kimyasal ve temizlik hizmetleri, atpkimyasal depo temizlik hizmetleri, atp depo temizleme. Baydemir İnşaat ticaret izolasyon, baydemir su deposu. Kateksan inşaat kimya mühendislik san. Kateksan su deposu ve dezenfeksiyon, kateksan temizlik.

Kay-Er, kay-er su deposu temizliği, kay-er su depoları temizliği.

Kayseri BACA, kayseri itfaiye baca temizleme, Kayseri Baca Temizleme ve Su Deposu Temizliği.

KAYSU Su Deposu Temizliği, kaysu depo, kaysu temizlik.

Kılınç İçme Su Depo Temizlik Yalıtım Hizmetleri, Kılınç içme su deposu ve temizliği.

 

 - Su Deposunun Temizliği Ne Kadar Sürer?

 

Deponun bize bildirilmesinin ardından en uygun randevu tarihi belirlenir. Gerek görülürse deponun keşfi yapılır, projesi incelenir. Randevu zamanı geldiğinde 1 ile 4 saat içerisinde temizleme işinin bitirilmesinin ardından temiz su deponuz tekrardan kullanıma açılır. Deponun kullanıma açılmadan önce 2 saat kadar depoya su doldurulmalıdır. Eğer deponuzun kapağıolması gerekenden küçükse; kapağın kesilerek büyütülmesi istenir; çünkü temizlik esnasında gerekli olan makine/ekipman ile yetkili personelin depo içerisine girmesi gerekmektedir. Firmamız Su Deposu Temizliği KASKİ Yetkili Firma Belgesi Sahibidir.

 

 - Hizmet Verdiğimiz Şehirler:

 

Kayseri Su Deposu, Nevşehir Depo Temizleme, Kırşehir Deposu Temizliği, Niğde Su Depoları Temizlik, Yozgat İli Su Tankları Dezenfeksiyonu, Tokat İçme Su Deposu, sivas Depo ve Havuz Temizliği, Otel Havuz Temizliği, Yalova, Kars, Ağrı, Elazığ, Şanlıurfa, Kay-er Su Deposu Temizliği,  Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Samsun, Adıyaman, Ankara, İstanbul, Urfa, Hatay, Adana, Mersin, Rize, Sinop, Eskişehir, Konya, KAYSU Su Deposu, Sakarya, Antalya, İzmir, Kırıkkale, Bursa, Giresun, Aksaray, Osmaniye

 

 - Su Deposu Temizlenmezse Ne Olur?

 

İçme suyu isale hattındaki borular demir boru ise depoda pas birikir. Zamanla depoda pas, balçık ve çamur birikintisi oluşur. Sirkülasyonu olmayan yani durgun olan su tankları 5 ile 15 gün zaman zarfında kendi kendine mikroorganizma üreterek bakterilere iyi bir yataklık yapabilir. Sac su depolarının yüzeyi zaman içerisinde paslanır, ardından bu depo çürüyüp delinir. Mantar tabakası oluşabilir ve böceklere yuva olur.

Su Deposu Temizliği Ve Dezenfeksiyonu

AKTEPE GRUP ®

 

KASKİ Yetki Belgeli ve TSE Onaylı Öncü Firma

www.akdepo.com

 

 

Su Deposu Temizliği  |  Su Deposu Temizleme  |  Su Tankı Temizliği  |  Havuz Temizliği ve Havuz Denge Tankı Temizliği  |  Kaski Yetkili Su Deposu Temizlik Firması

 

Etiketler: su deposu temizliği, su deposu temizleme, su deposu temizlik, su deposu temizliği yapan firmalar, su deposu temizlik malzemeleri, su deposu temizliği fiyatları, polietilen su deposu temizliği, paslanmaz su deposu temizliği, plastik su deposu temizliği, beton su deposu temizliği, çelik su deposu temizliği, galvaniz su deposu temizliği, su deposu temizliği teknik şartnamesi, su deposu temizlik ve bakım talimatı, su deposu temizlik yönetmeliği, su deposu temizleme kimyasalları, su deposu temizliği nasıl yapılır, su tankı temizliği, su tankı temizleme, su deposu dezenfekte, su deposu dezenfektanları, su deposu temizliği yetki belgesi, Kayseri su deposu temizliği, Melikgazi su deposu temizliği, Kocasinan su deposu temizliği, Talas su deposu temizliği, Hacılar su deposu temizliği, Yahyalı su deposu temizliği, Develi su deposu temizliği, Felahiye su deposu temizliği, Kaski su deposu temizliği, Kaysu su deposu temizliği, su deposu temizlik firmaları, Kaski su deposu temizleme, Kayseri su deposu temizleme, Kayseri su deposu temizlik, Adana su deposu temizliği, Ankara su deposu temizliği, Büyükşehir su deposu temizliği, Sivas su deposu temizliği, Kırşehir su deposu temizliği, Niğde su deposu temizliği, su deposu, temizlik, temizleme, yağmur suyu deposu temizliği, yangın suyu deposu temizliği

 

 

Copyright  ©  2020 All Rights Reserved  ®  7/24